Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Конституційна асамблея обговорює скорочення депутатів до 300 і двопалатний парламент


Кравчук вважає, що зміни до Конституції можна прийняти на референдумі, хоча це й суперечить Основному закону.
 
 
Створена президентом Віктором Януковичем Конституційна асамблея зможе представити проект змін до Основного закону в кінці травня. Про це заявив голова асамблеї Леонід Кравчук.
 
"У 10-х числах, як травневі пройдуть, розглянемо знову їх (пропозиції) на оргбюро, і, думаю, вже розішлемо новий проект Конституції і презентуємо його 20-25 травня", - сказав Кравчук виданню "Сегодня".
 
При цьому він визнав, що серед пропозицій обговорюється скорочення кількості депутатів до 300, а також двопалатний парламент: "Це не просто словесні пропозиції, але це ще не затверджено", - сказав він.
 
Кравчук вважає, що зміни до Конституції можна прийняти на референдумі, хоча це й суперечить Основному закону.
 
"Зміни до Конституції, згідно з її 13-м розділом, це - компетенція парламенту. Тобто зміна Конституції на референдумі не передбачена самою Конституцією. Але тут виникає питання: ось ми підготували зміни, їх схвалила Венеціанська комісія, Рада Європи, президент подає проект у парламент, а він не може прийняти їх. Адже ви самі розумієте, що цей парламент не прийме. Що тоді робити українському народу, якщо парламент у бійках забув про Україну? Для цього і прийняли закон про референдум. Якщо парламентська криза не дає можливості прийняти нову Конституцію, її прийме народ. А зміни потрібні обов'язково: про це говорить і Венеціанська комісія. У нас дуже багато колізій в Основному законі", - сказав він.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаП'ятниця, 26 квітня 2013, 11:42

Теґи

: Депутати, Леонід Кравчук, Конституція, Конституційна асамблея


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16855311393738 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0