Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

КВУ негативно оцінює відставки мерів


Я думаю, що це так співпало – зняття в один день мерів декількох міст. Але взагалі можна сказати, що ця тенденція негативна. Так кореспонденту INTV  прокоментував останні муніципальні події голова правління КВУ Олександр Черненко.
 
 
За його словами, більшість відставок носять політичний характер.
«Я не ідеалізую цих мерів, але те, що ці процеси були інспіровані ззовні, це очевидно. Ми вже не раз і у минулі роки ситуацію, коли певні політичні сили руками місцевих депутатів знімали законно обраних міських голів. Це дуже погана тенденція. Навіть, якщо мер поганий, то політична відповідальність для нього наступає на наступних виборах – його просто можуть не переобрати», - сказав О.Черненко.
 
Він також додав, що сьогодні важливо щоб, якщо ці відставки і відбулися,  то ВР якнайшвидше призначила нові вибори міських голів.
 
«Щоб не було як в Чернівцях або києві, коли місяцями або роками мери або відставлені, а вибори не призначаються теж з політичних причн. Тому, там, де сьогодні ці відставки відбулись,  вони будуть оскаржені в судах. Якщо дійсно ці відставки будуть офіційно визнані, там треба терміново проводити вибори»
 
О.Черненко також додав, що тенденція політичних відставок мерів міст найкраще помітна у великих містах (останній приклад – Ялта, де з великим скандалом знімали мера, використовуючи погрози його родині).
 
П'ятниця, 26 квітня 2013, 12:29

Теґи

: вибори, відставки мерів, КВУ, Черненко


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,1088879108429 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0