Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

ВАСУ не розглядатиме оскарження закону про референдум


Вищий адміністративний суд у понеділок відмовив у відкритті провадження за позовом опозиції щодо закону про всеукраїнський референдум.
Про це повідомили в прес-службі партії "УДАР".
 
"Вищий адмінсуд, розуміючи, що за наслідками розгляду адміністративного позову по суті не буде жодних правових підстав для відмови у задоволенні позову вирішив навіть не допускати справу до такого розгляду та відмовив у відкритті провадження…", - наголошують в "УДАРі".
 
В партії зазначають, що рішення є абсурдним і стало можливим завдяки вибудуваній вертикалі впливу на судову систему зі сторони Адміністрації президента.
"Сьогодні, нажаль, суди керуються вказівками Президентської канцелярії, а не нормами закону. Подальше ігнорування вимог закону з боку судових органів України завдає шкоду не тільки авторитету держави та її міжнародному іміджу, але може становити загрозу конституційному ладу та державності в цілому", - наголошують в "УДАРі".
 
Як відомо, у листопаді 2012 року Верховна Рада ухвалила закон про всеукраїнський референдум.
 
В лютому Центральна виборча комісія затвердила зразки низки документів для проведення всеукраїнського референдуму згідно з вимогами закону "Про всеукраїнський референдум".
 
25 квітня представниками опозиції звернулися до Вищого адмінсуду з позовом про оскарження ухвалення минулим скликанням Верховної Ради закону "Про всеукраїнський референдум".
"Українська правда"Вівторок, 30 квітня 2013, 11:15

Теґи

: Опозиція, Референдум, ВАСУ


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10788989067078 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0