Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

"Батьківщина" звинуватила Партію регіонів у спробі зірвати вибори у Василькові


На думку представників "Батьківщини", відмова "ударівцю" Сергію Сабову в реєстрації як кандидата на виборах мера Василькова свідчить про нездатність Партії регіонів до чесної політичної конкуренції.
 
 
У "Батьківщині" зазначають, що спочатку Партія регіонів взагалі намагалася не призначати вибори у Василькові, а тепер пішла на брудні технології, на кшталт спроби зареєструвати підставного кандидата.
 
"Випадок у Василькові виходив за своїм значенням за межі міста та області. Технологія зриву виборів - це не тільки вчорашній або сьогоднішній день, але і завтрашні плани Януковича і ПР, які стосуються в тому числі і президентських виборів 2015 року", - зазначають в політсилі.
 
Опозиція зробить все від неї залежне, щоб в умовах авторитарного режиму відстояти право громади Василькова на чесні вибори міського голови. Разом з тим опозиція закликає жителів міста та області, як і всіх громадян України, взяти 18 травня участь у мітингу в Києві в рамках акції "Вставай, Україно" з вимогою дострокових виборів президента.
 
"Реальні зміни в країні не почнуться, поки на шляху в Європу колодою буде лежати чоловік, політична культура якого несумісна ні з європейськими цінностями, ні з майбутнім України як європейської держави", - йдеться в заяві.
 
Нагадаємо, 5 травня прес-служба "УДАРУ" повідомила, що депутат Васильківської міської ради Сергій Сабов є єдиним представником партії "УДАР", якого висунули від імені партії кандидатом на позачергових виборах міського голови Василькова.
 
5 травня у Василькові (Київська область) виборча комісія відмовилася реєструвати на позачергових виборах мера міста єдиного кандидата від опозиції, депутата міськради від партії "УДАР" Сергія Сабова. Відмову було зроблено у зв'язку з тим, що раніше в комісію були подані документи кандидата Ольги Змаєвої, в яких суб'єктом висування також значиться "УДАР".
 
Голосування щодо місцевих виборів в Україні відбулося в парламенті 20 березня. З першого разу депутати не підтримали призначення позачергових виборів місцевого голови Василькова Київської області. Однак опозиція заявила, що не братиме участі в голосуванні щодо інших місцевих виборів до переголосування по Василькову і більшість призначила проведення виборів на 2 червня.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаСереда, 8 травня 2013, 8:52

Теґи

: Васильків, Батьківщина, Опозиція, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,18100118637085 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0