Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Виборчком в останній день зареєстрував єдиного кандидата від опозиції у Василькові


У п'ятницю - останній день реєстрації кандидатів на посаду мера Василькова, комісія зареєструвала "УДАРівца" Сергія Сабова єдиним кандидатом від опозиції.
 
 
В останній день реєстрації кандидатів на посаду мера Василькова Київської області - п'ятницю, 10 травня, виборча комісія все ж таки зареєструвала представника партії "УДАР" Сергія Сабова єдиним кандидатом від опозиції.
 
Про це "Українській правді" повідомив сам Сабов після засідання комісії. "Було надано лист з відділу юстиції, який підтвердив повноваження Куватова (як голови місцевої організації). Одноголосно члени комісії підтримали, і я був зареєстрований кандидатом", - зазначив він.
 
Раніше виборчком відмовився реєструвати Сабова, оскільки на реєстрацію було подано документи іншого кандидата - Ольги Змаєвої, суб'єктом висування якої нібито був "УДАР". Змаєва до лютого очолювала місцеву організацію партії, але в лютому разом з кількома іншими "ударівцями" була виключена з партії за голосування в унісон з Партією регіонів.
 
За словами Сабова, відділ юстиції, який повинен був зареєструвати зміни в керівництві партії, відмовлявся приймати відповідні документи. "Відповідно до законодавства, я повинен повідомити управління юстиції про зміни в місцевій організації партії. Це повідомлення ми зробили після того, як у нас відбулися збори. Але, на жаль, там перший, другий, третій раз і четвертий, коли я намагався в установленому законом порядку віддати ці документи, у мене їх просто не брали", - заявив Сабов. Він додав, що лише після того, як у пресі зчинився скандал і було направлено документи рекомендованим листом, "все-таки юстиція прийняла ці документи, і надала повідомлення у ТВК".
 
Сабов також повідомив, що збирається запропонувати всім зареєстрованим кандидатам підписати документ про ведення чесної передвиборної агітації та відмову від брудних технологій.
 
У цілому на виборах мера Василькова зареєстровано, щонайменше, 13 кандидатів. Від Партії регіонів зареєстрований Володимир Сабадаш, близький до голови Київської ОДА Анатолію Присяжнюку. Від КПУ зареєстрований Станіслав Пашкевич, від СПУ - депутат райради, адвокат Миколи Мельниченка Микола Неділько.
 
Вибори міського голови Василькова повинні відбутися 2 червня.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаПонеділок, 13 травня 2013, 10:31

Теґи

: УДАР, Сергій Сабов, вибори, Васильків


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,17687296867371 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0