Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Опозиція запропонувала призначити вибори у Києві на 16 липня


Опозиційні депутати запропонували Раді чергову дату виборів столичного голови. Цього разу день голосування пропонується призначити на середину липня.
 
Раді запропонували призначити вибори в Києві на 16 липня
Народні депутати фракції "Батьківщина" Юрій Одарченко і Олександр Чорноволенко запропонували Верховній Раді призначити вибори мера Києва і Київради на 16 липня.
 
Відповідні проекти постанов №2961 і №2962 зареєстровані в парламенті 8 травня.
 
При цьому проект постанови №2961 пропонує призначити на 16 липня чергові вибори мера Києва і Київради, а проект №2962 пропонує на той же день призначити позачергові вибори міського голови столиці та міської ради. Тексти проектів постанов на офіційному сайті парламенту поки відсутні.
 
Як відомо 2 червня 2013 року закінчується визначений Конституцією термін повноважень Київської міськради й мера столиці. Згідно з Конституцією, повноваження не можуть бути продовжені. Парламентська фракція Партії регіонів відмовляється голосувати за призначення виборів у Києві, пропонуючи дочекатися висновків Конституційного суду з даного питання.
 
Зокрема, парламент 2 квітня не зміг призначити чергові вибори київського міського голови та депутатів Київської міської ради на 2 червня. Дане рішення тоді підтримали 209 народних депутатів при необхідних 226.
 
16 квітня Рада знову відмовилася підтримати постанову про призначення позачергових виборів київського міського голови і депутатів Київради. За ухвалення відповідної постанови тоді проголосували 200 народних депутатів.
 
Конституційний суд розпочав 11 квітня розглядати подання депутатів від Партії регіонів про терміни проведення виборів Київради і мера міста. Термін розгляду судом подання народних депутатів про офіційне тлумачення низки положень Конституції та закону про місцеві вибори, що стосуються місцевих виборів у Києві може скласти до трьох місяців
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаПонеділок, 13 травня 2013, 10:37

Теґи

: Батьківщина, Верховна Рада, Опозиція, вибори мера Києва


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16939306259155 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0