Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Рада розгляне понад 100 законопроектів: від зняття недоторканності до перевиборів


Після травневих свят депутати зібралися "плідно" попрацювати. За тиждень у Раді хочуть розглянути 101 законопроект, а почнуть з євроінтеграційних.
 
Цього пленарного тижня (14-17 травня) Верховна Рада планує розглянути 101 законопроект, повідомив спікер парламенту Володимир Рибак на погоджувальній раді.
 
"Я сподіваюся, що після травневих свят робота парламенту буде більш ефективною", - зазначив Рибак.
 
Перше після свят засідання депутати мають намір почати з розгляду законопроектів, що стосуються євроінтеграції. Також вони розглянуть проект про зняття недоторканності з народних депутатів і суддів.
 
"Сьогодні ми розглянемо за особливою процедурою законопроекти про внесення змін до Конституції України щодо недоторканності", - повідомив Рибак.
 
На порядку денному, який отримали народні депутати і журналісти, стоять два законопроекти про внесення змін до Основного закону - "щодо гарантій недоторканності для окремих посадових осіб" (ініціатори - президент України Віктор Янукович та голова Мін'юсту Олександр Лавринович) і "про недоторканність" (ініціатори - депутати фракції "Батьківщина" Микола Томенко, Сергій Сас, позафракційний Сергій Міщенко). Обидва документи були зареєстровані в парламенті у грудні 2012 року.
 
Тим часом лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов запропонував сьогодні не розглядати один з пакетів законопроектів щодо євроінтеграції через проекту закону №2342 "Про внесення змін до законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні".
 
"Щоб прогресувати у лібералізації безвізового режиму .... залишилося прийняти 4 законопроекти. Щодо трьох із них є спільна думка, але стосовно одного - №2342 - немає узгодженої позиції в депутатському корпусі. Тому є прохання перенести його на наступний тиждень, бо ще потрібна робота з депутатами", - сказав Єфремов.
 
Він також попросив парламентаріїв виключити з порядку денного законопроект №0985, який стосується врегулювання питань, пов'язаних зі спадщиною, і замість нього включити для розгляду цього тижня законопроект №2171, що стосується проведення повторних виборів у проблемних округах.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаВівторок, 14 травня 2013, 12:32

Теґи

: Недоторканність, ЗАКОНОПРОЕКТИ, Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10757803916931 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0