Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Рада займеться перевиборами у проблемних округах наступного пленарного тижня


Депутати продовжать працювати над законопроектами щодо повторних виборів і розглянуть їх наступного тижня.
 
Глави п'яти парламентських фракцій - Партії регіонів, КПУ, "Батьківщина", "Свобода" та "УДАР" - домовилися відкласти розгляд питання включення до порядку денного законопроектів про призначення перевиборів у проблемних округах. Про це пыд час пленарного засідання заявив спікер парламенту Володимир Рибак.
 
"Ми домовилися, що закон Кабміну про перевибори, і, є ще альтернативний - Балоги, ми над ними ще попрацюємо і наступного тижня розглянемо і включимо і будемо розглядати в залі", - заявив Рибак.
 
У свою чергу, голова фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що законопроект про призначення перевиборів у проблемних округах, ініційований Кабінетом міністрів, яким передбачається призначити перевибори у семи округах за чинним законодавством через 15 днів після винесення відповідного рішення Центральної виборчої комісії, є неприйнятним.
 
"Наші кандидати виграли вибори у цих округах і їхня перемога була вкрадена... Якщо буде прийнято цей закон, то будь-якого мажоритарника в будь-який момент суд може позбавити мандата, як Балогу і Домбровського... Ми вважаємо, що необхідно виробити загальний закон, яким буде передбачено чіткий механізм виключення фальсифікацій і виключення можливості незаконного позбавлення депутатського мандата. Ми повинні разом прописати цей закон і розглянути його на наступному тижні", - заявив Яценюк.
 
Як повідомлялося, Кабмін схвалив законопроект щодо порядку проведення позачергових виборів у семи мажоритарних округах. Окрім п'яти округів, у яких Центрвиборчком відмовився визнати результати голосування, документ передбачає перевибори в округах Павла Балоги та Олександра Домбровського, позбавлених мандатів рішенням Вищого адмінсуду.
 
Нагадаємо, що у п'яти одномандатних округах № 94, 132, 194, 197 і 223 перемогли представники опозиції, що підтверджено протоколами, отриманих кандидатами. Однак ЦВК відмовилась встановлювати результати виборів у цих округах.
 
ВАСУ 8 лютого визнав недостовірними результати виборів народних депутатів в одномандатних округах №11 (Вінниця) і №71 (Закарпатська обл.), де обрані відповідно Олександр Домбровський та Павло Балога, визнав відсутність у них депутатських повноважень і статусу, а також зобов'язав ЦВК провести повторні вибори у цих округах. 
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаСереда, 15 травня 2013, 13:01

Теґи

: Володимир Рибак , Парламентські вибори, проблемні округи, перевибори, Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10997700691223 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0