Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Опозиція не готова назвати ім'я єдиного кандидата в мери Києва


Висунення єдиного кандидата від опозиції в мери Києва 18 травня в ході мітингу опозиції не відбудеться.
 
Опозиція не готова назвати ім'я єдиного кандидата в мери столиці. Як повідомив голова фракції "Батьківщина" у Верховній Раді України Арсеній Яценюк, три опозиційні сили на сьогоднішній день затвердили проект концепції висунення єдиного кандидата.
 
"Ми вже спільно, три опозиційні сили, затвердили проект концепції, як висувати не тільки спільно узгодженого кандидата, але і як працювати на одномандатних округах у місті Києві. Також ми визначили критерії, хто це має бути. Зараз ми чекаємо, так вибори будуть чи ні", - зазначив Яценюк.
 
Він уточнив, що серед обов'язкових умов, яким повинен відповідати єдиний кандидат, "ряд критеріїв, починаючи з ділової репутації і в тому числі політичних поглядів, закінчуючи в обов'язковому порядку презентацією програми розвитку Києва та антикорупційною програмою". "Також, ми хочемо, щоб той, хто буде кандидатом в мери оприлюднив не тільки свою програму та антикорупційну програму, але і список тих людей і їх біографії і характеристик, хто буде з ним працювати в київській мерії", - зазначив Яценюк.
 
На питання, хто більше підходить на посаду кандидата в мери від трьох опозиційних фракцій, Яценюк зазначив: "Будь-хто, кого висунуть три опозиційні партії отримає підтримку киян і виграє вибори".
 
Народний депутат від "Батьківщини" Володимир Бондаренко підтвердив інформацію про те, що висунення єдиного кандидата від опозиції в мери Києва не відбудеться 18 травня в ході мітингу опозиції.
 
На питання про те, чи планується оголошення єдиного кандидата від опозиції на посаду мера Києва найближчим часом, Бондаренко відповів, що навряд чи. "Думаю, що ні. Тому що існує позиція Віталія Кличка, який є найбільш імовірним єдиним кандидатом, про те, що необхідно дочекатися оголошення дати виборів, і вже потім висувати кандидата", - сказав Бондаренко.
 
Нагадаємо, парламентська більшість категорично відмовляється голосувати за призначення дати виборів у Києві до того, як своє трактування цього питання не дасть Конституційний суд. Раніше Рада кілька разів провалювала голосування з цього питання.
 
КСУ почав розгляд справи про вибори в Києві 11 квітня. Питання внесено поданням 48 народних депутатів України про офіційне тлумачення низки положень Конституції та закону про місцеві вибори, зокрема щодо місцевих виборів у Києві. Слід зазначити, що подібні подання КСУ розглядає до трьох місяців.

Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаП'ятниця, 17 травня 2013, 12:16

Теґи

: Яценюк, Опозиція, вибори мера Києва


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16767716407776 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0