Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Влада пішла на перевибори у 7 округах через вимоги ЄС - голова КВУ


Головна причина ухвалення Кабінетом Міністрів законопроекту про проведення повторних виборів народних депутатів у 7 проблемних округах - вимога Європи задля підписання Угоди про асоціацію.
 
Так вважає голова Комітету виборців України Олександр Черненко, про що він сказав у коментарі Gazeta.ua.
 
"Питання перевиборів назріло вже давно, - говорить експерт. - Воно було відкладене у довгу скриню. Але треба розуміти, що проведення цих місцевих виборів у п'яти, а тепер уже у семи округах, стало однією з вимог так званого списку ЄС. Тобто однією з умов для підписання з Україною Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Вимога була - проведення чесних виборів, зокрема у тих округах, де після чергових виборів не було встановлено переможця".
 
За словами Черненка, парламентська більшість затягувала з цим рішенням, посилаючись на те, що справа передана в Конституційний Суд.
 
"А КСУ сказав, що це не предмет його розгляду. І формально дивилися причини для того, щоб Мін'юст розробив цей законопроект. Хоча, звичайно, головна причина прийняття цього законопроекту - те, що це є одна з вимог Європи для підписання асоціації. Оскільки часу залишилося досить мало, тому зараз ця ситуація так швидко педалюється", - підкреслив голова КВУ.
 
Нагадаємо, Кабінет Міністрів затвердив проект закону про проведення виборів у 7 округах. Крім 5 округів, де ЦВК відмовилась встановити результати виборів, у законопроект потрапили округи Олександра Домбровського та Павла Балоги.
 
Анатолій БАБАК
 
П'ятниця, 17 травня 2013, 12:46

Теґи

: КВУ, Черненко, перевибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,11008787155151 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0