Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Попов натякнув, що вибори мера Києва відбудуться восени


Голова КМДА запевняє, що йому важко перебувати в невизначеній ситуації, яка склалася навколо виборів столичного голови.
 
Голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов вважає, що вибори столичного мера можуть відбутися восени. На питання журналістів про те, коли вибори відбутися, голова КМДА відповів: "Ну, вересень, жовтень. Мені, чесно кажучи, все одно. Я знаю, як перемогти на виборах".
 
Разом з тим, Попов запевнив, що для нього краще, щоб вибори мера столиці пройшли якомога швидше. "Що стосується виборів, то я вже заявляв про свою позицію: що раніше вони відбудуться, то легше і для Києва, і відверто скажу - і для мене особисто", - заявив він.
 
За словами голови КМДА, йому важко перебувати у невизначеній ситуації, яка склалася навколо цих виборів. "Щодня перебувати в такій ситуації - будуть чи не будуть... І по-друге, є випадки, що нібито мало не я винен у тому, що вони не відбуваються", - пояснив він.
 
Попов також підкреслив, що питання про проведення виборів мера Києва "потрібно вирішувати у відповідності з законом".
 
Нагадаємо, парламентська більшість категорично відмовляється голосувати за призначення дати виборів у Києві до того, як своє трактування цього питання не дасть Конституційний суд. Раніше Рада кілька разів провалювала голосування з цього питання.
 
КСУ почав розгляд справи про вибори в Києві 11 квітня. Питання внесено поданням 48 народних депутатів україни про офіційне тлумачення низки положень Конституції та закону про місцеві вибори, зокрема стосовно місцевих виборів у Києві. Слід зазначити, що подібні подання КСУ розглядає до трьох місяців.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаВівторок, 21 травня 2013, 12:46

Теґи

: вибори мера Києва, КМДА, Попов


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,1669909954071 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0