Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Вибори без права вибору в Ялті

Безальтернативні вибори в Ялті можуть серйозно підірвати довіру виборців до демократичній процедурі волевиявлення. Таку думку висловив глава Кримського відділення Комітету виборців України Андрій Крісько.


За його інформацією, передвиборна кампанія в Ялті проходить з тотальним використанням адміністративного ресурсу, нерівномірної представленістю сил у виборчих комісіях і монополією в рекламно-інформаційній сфері. До таких висновків прийшли в Кримському відділенні Комітету виборців України, за підсумками попереднього аналізу виборчого процесу.


«Технології, обкатані на парламентських виборах, прийняли абсолютно грубі форми, причому ініціаторів абсолютно не хвилює, що з цього приводу думають самі ялтинці. А відверта нейтралізація політичних опонентів і зовсім переводить цю кампанію з розряду виборів у розряд «прямих продажів» одного кандидата », - зазначив Андрій Крісько.


У цьому зв'язку, в КВ КВУ закликали виборців не ігнорувати вибори і реалізувати своє право голосу, а представників ЗМІ та громадянського суспільства звернути пильну увагу на процес волевиявлення. За оцінками експертів громадської організації, низька явка може сприяти цілому ряду фальсифікацій.


З метою запобігання грубих порушень, а також для формування незалежної оцінки щодо чесності, законності та демократичності виборів Ялтинського міського голови, Комітет виборців планує забезпечити власне спостереження за ходом голосування і процедурою підрахунку голосів.

Прес-служба КВУСереда, 22 травня 2013, 11:39

Теґи

: порушення, Ялта, КВУ, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,11066603660583 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0