Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Глава ЦВК відзначає, що його наступник зможе попрацювати всього рік

Голова Центральний виборчої комісії, обраний із чинного складу комісії, у разі відставки чинного глави, пропрацює один рік.
Про це заявив глава ЦВК Володимир Шаповал, якого цитує "Інтерфакс-Україна".
 
Він нагадав, що через рік постане питання про формування нового складу ЦВК, оскільки в червні 2014 року закінчиться семирічний термін повноважень усіх членів ЦВК, крім Олександра Осадчука, який був призначений у лютому 2010 року.
 
"Один з варіантів: Рада в 2014 році повинна буде за поданням президента призначити нових членів, і вони оберуть голову. Якщо, наприклад, випаде так, що мене звільняють найближчим часом, то звільняється вакансія, і члени ЦВК теоретично можуть ще до призначення нового члена комісії обрати зі свого середовища голову", - уточнив він.
 
"Але цей голова, дійсно, буде обраний на рік, за винятком Осадчука", - пояснив Шаповал.
 
"Хто буде головою - не можу сказати, тому що, по-перше, не посвячений. По-друге - не хочу бути присвяченим", - уточнив чиновник.
 
"Ви ж розумієте: робота організатора виборів в Україні - це об'єктивно зовсім інше, ніж подібна робота, наприклад, у ФРН або Швейцарії. І дуже важливо, щоб на цій посаді - сьогодні, завтра, через рік, через два роки - була людина, яка витримувала би курс на те, щоб комісія діяла не тільки законно, але і максимально об'єктивно", - додав він.
 
Шаповалу виповниться 65 років 25 травня, він уточнив, що готовий до будь-якого рішення з приводу свого подальшого перебування на цій посаді після досягнення ним пенсійного віку, який є граничним для державного службовця.
 
"Коли я звернувся до високопосадовців, то почув, що можна було б ще працювати. Відомо, що прийняті зміни до відповідного закону, згідно з якими держслужбовець першої категорії після досягнення 65-ти років може продовжувати перебувати на посаді у разі його згоди на те і згоди того органу, який його призначив", - уточнив глава ЦВК.
 
"Я подякував за, власне кажучи, пропозицію і сказав, що у мене є сумніви щодо подальшого перебування на посаді", - додав він.
 
"З іншого боку, я не можу сказати зараз, що я відмовляюся - це було б абсолютно не коректне, таким чином не можна взагалі спілкуватися на даному рівні. Я готовий до розмови з будь-якого службового питання, в тому числі і з цього", - підсумував Шаповал.
"Українська правда"Четвер, 23 травня 2013, 10:33

Теґи

: Шаповал, ЦВК


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10628318786621 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: open(/var/tmp//sess_3vig120usjok6p5g7heu67b7i3, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0