Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Депутати не змогли призначити позачергові вибори через Київ

Верховна Рада не змогла проголосувати постанови про призначення позачергових місцевих виборів у трьох населених пунктах.

Доповідаючи із трибуни глава Комітету з питань держбудівництва та місцевого самоврядування Давид Жванія оголосив, що Рада має призначити вибори у 43 населених пунктах та озвучив проект про призначення виборів Миколаївського міського голови на 28 липня 2013 року.

Під час обговорення народні депутати не дійшли спільної згоди щодо голосування. Зокрема, опозиція вимагала також розглянути призначення позачергових виборів у Києві.

Спікер Верховної Ради Володимир Рибак оголосив про завершення вечірнього засідання і запросив керівників фракцій до себе у кабінет для проведення консультацій щодо цих проектів.

Крім того, у цей день мали бути проголосовані постанови про позачергові вибори у Чернівецького та Охтирського міського голів.

"Українська правда"П'ятниця, 24 травня 2013, 10:47

Теґи

: позачергових виборах, вибори, Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10699796676636 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0