Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

У Партії регіонів розраховують до наступного пленарного тижня отримати спільний законопроект про повторні вибори в низці округів

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов сподівається, що наступного пленарного тижня узгоджений з усіма фракціями законопроект про проведення повторних виборів у проблемних округах буде винесено на розгляд.
 
"Я сподіваюся, що наступного пленарного тижня група (робоча група - ІФ) може підготувати відповідний документ, який буде проголосовано в залі", - сказав О.Єфремов на брифінгу в п'ятницю.
 
Він повідомив, що робоча група готує спільний документ. За словами О.Єфремова, поки що в ньому є суперечності, однак про них доповідають керівництву фракцій, і в документ вносяться відповідні коригування.
 
Як відомо, ЦВК визнала неможливим встановити результати виборів народних депутатів у п'яти одномандатних округах - №94 (Обухів, Київська область), №132 (Первомайськ, Миколаївська область), №194 і №197 (Черкаська область) і №225 (Київ, Шевченківський район). Верховна Рада рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори в цих округах. Закон "Про вибори народних депутатів" не передбачає можливості невизнання результатів виборів в одномандатних округах, тому ЦВК відмовилася призначати повторні вибори до зазначених п'яти округів до врегулювання цієї проблеми в законодавчому порядку.
 
Крім того, ВАСУ визнав неможливим встановити результати виборів у двох округах - №11 (Вінницька область) та №71 (Закарпатська область), незважаючи на те, що ЦВК визнала обраними в цих округах і зареєструвала народними депутатами відповідно Олександра Домбровського й Павла Балогу, після чого вони склали присягу.
 
У парламенті зареєстровано законопроект №2971 "Про повторні вибори народних депутатів України до Верховної Ради України VІІ скликання в деяких одномандатних виборчих округах у зв'язку з неможливістю достовірного встановлення підсумків голосування і результатів виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року" вніс 13 травня Кабінет Міністрів України. Законопроект передбачає проведення повторних виборів у семи одномандатних округах - №11 (Вінницька обл.), №71 (Закарпатська обл.), №94 (Обухів, Київська область), №132 (Первомайськ, Миколаївська область), №194 і №197 (Черкаська область) та №225 (Київ, Шевченківський район).
 
Альтернативний законопроект №2971-1 14 травня внесла група позафракційних народних депутатів: Віктор Балога, Петро Порошенко, Ігор Єремеєв, Сергій Міщенко та Григорій Заболотний. Він передбачає проведення повторних виборів лише в п'яти округах - №94, 132, 194, 197 і 225. У пояснювальній записці до документа наголошується, що внесений Кабміном законопроект "у частині щодо призначення виборів за одномандатними виборчими округами №11, №71 не відповідає вимогам ст. 79, ст. 81 Конституції України".
"Українська правда"Понеділок, 27 травня 2013, 14:38

Теґи

: проблемні округи, Олександр Єфремов, Партія регіонів, Верховна Рада, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,11559200286865 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0