Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Єфремов: Парламент працюватиме до президентських виборів, а далі буде видно

Регіонали вважають, що доля парламенту нинішнього скликання стане зрозумілою після президентських виборів 2015 року.
 
 
Верховна Рада України сьомого скликання точно працюватиме до чергових президентських виборів. Таку думку в інтерв'ю РІА Новини висловив лідер парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов. "Парламент цього скликання допрацює до 2015 року, а далі буде видно", - сказав він.
 
Голова фракції визнав, що часто у Партії регіонів не виявляється необхідної кількості голосів для прийняття рішень. "Ні для кого не секрет, що у фракції Партії регіонів лише 207 голосів. А після того, як ми прийняли рішення голосувати персонально, і ми його виконуємо здебільшого, частина людей перебуває у відрядженнях, частина хворіє, у нас в залі присутні ще менше людей. Часом у нас навіть не вистачає голосів, коли є і КПУ, і ми", - сказав Єфремов.
 
У той же час, він зазначив, що регіонали не ведуть роботу з депутатами від опозиції про перехід у більшість. "Ми не працюємо у цьому напрямку, і я, як керівник фракції, не займаюся перетягуванням інших депутатів у свою фракцію. Якщо у когось з'явиться таке бажання, ми розглянемо, що це за людина і приймемо відповідне рішення", - підкреслив лідер парламентських регіоналів.
 
Як відомо, парламентські вибори в Україні відбулися 28 жовтня 2012 року, термін повноважень Ради становить п'ять 5 років. У 2015 році в Україні повинні відбутися чергові президентські вибори.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаВівторок, 28 травня 2013, 15:31

Теґи

: Парламент, Єфремов, Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,168949842453 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0