Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

ЦВК зареєструвала ще 10 кандидатів на проміжні вибори в Севастополі

Центральна виборча комісія (ЦВК) на засіданні у вівторок зареєструвала 10 кандидатів у народні депутати для участі в проміжних виборах в одномандатному окрузі № 224 (Севастополь).
 
Від Селянської партії України кандидатом зареєстровано Світлану Будаєву, від партії "Держава" - Віктора Деркача, від Демократичної партії угорців України - Леоніда Мажника, від Козацької української партії - Леоніда Безпалька, також зареєстровано самовисуванця Олега Беспалова. Від Соціал-демократичної партії України (об'єднаної) зареєстровано Сергія Сіпалова, від Партії державного нейтралітету України - Юрія Могиленка, від партії "Народна ініціатива" - Дмитра Брусенцова, від Слов'янської партії - Артема Бобошка та від Соціал-патріотичної асамблеї слов'ян - Дмитра Храпка.
 
Також ЦВК на своєму засіданні ухвалила рішення про видалення з Єдиного державного реєстру виборців 3 359 зайвих записів у зв'язку з виявленими в держреєстрі парними записами про виборців. Відповідну постанову буде розіслано регіональним органам ведення держреєстру для приведення його записів у відповідність.
 
Як повідомлялося, на засіданні 16 травня ЦВК зареєструвала двох кандидатів у народні депутати в окрузі № 224, де на 7 липня заплановані проміжні вибори. Зокрема, зареєстровані президент групи компаній "Смарт-холдинг" (Київ) Вадим Новинський і депутат Севастопольської міської ради, лідер фракції "Комуністи Севастополя" Василь Пархоменко.
 
Того ж дня ЦВК затвердила обсяг коштів з держбюджету в сумі 3 млн 328 тис грн, необхідних на підготовку та проведення проміжних виборів народного депутата в окрузі № 224. Із зазначеної суми кошторис витрат самої ЦВК становив 690,9 тис грн.
 
В.Новинський був зареєстрований, як самовисуванець, проте раніше заявляв, що якщо стане депутатом, то готовий долучитися до Партії регіонів. В.Пархоменко був зареєстрований від Комуністичної партії України.
ІНТЕРФАКССереда, 29 травня 2013, 11:46

Теґи

: Кандидати у народні депутати, Севастополь, ЦВК, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,11021304130554 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0