Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

У КВУ запевняють, що підстав для зриву виборів у Василькові немає

У Комітеті виборців запевняють, що Васильків до виборів готовий Про це УНІАН сказав голова правління КВУ Олександр Черненко, коментуючи заяви окремих кандидатів у мери про те, що до Василькова для зриву виборів звозяться «молодики-спортсмени».
 
«Дійсно, ситуація у Василькові з виборами дещо напружена. Але це було очікувано, оскільки Київська область завжди є в епіцентрі подій. Проте для будь-яких розмов про зрив виборів підстав немає: у Василькові сформовані й забезпечені всі виборчі комісії, усі кандидати зареєстровані.
 
Тому жодних правових підстав говорити про те, що вибори не відбудуться, немає. Васильків до виборів готовий», - сказав Черненко.
 
За його словами, «інше питання, що окремі політики займаються політичними спекуляціями». «Але, не дивлячись на досить високий градус політичної напруженості у місті, Комітет виборців буде відслідковувати, як відбуватиметься голосування, підрахунок голосів тощо», - запевнив Черненко.
 
Він також нагадав, що за спроби втрутитися у виборчий процес, перешкодити йому винні будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.
 
УНІАНП'ятниця, 31 травня 2013, 12:50

Теґи

: КВУ, Черненко, вибори, Васильків


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,1086790561676 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0