Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Рада не буде розглядати питання про призначення позачергових виборів у Києві цього тижня

За словами спікера парламенту, питання київських виборів не буде виноситися на голосування, оскільки немає достатньої кількості голосів для ухвалення позитивного рішення.
 
Питання про призначення позачергових виборів у Києві в парламенті на поточному тижні розглядатися не буде, заявляє голова Верховної Ради Володимир Рибак.
 
"На цьому тижні питання, яке стосується Києва, розглядатися не буде, тому що потрібно зібратися всім керівникам фракцій, і будемо обговорювати це питання", - сказав спікер журналістам у понеділок, 3 червня.
 
При цьому Рибак підкреслив, що рішення Конституційного суду України про проведення чергових місцевих виборів у 2015 році "не коментується - воно виконується".
 
- Опитування показало, що кияни все менше підтримують Попова
 
"Наполягати можна, винести на розгляд теж можна, але я не бачу сьогодні голосів", - сказав спікер, коментуючи вимогу опозиції про винесення на голосування питання про призначення позачергових виборів у Києві.
 
"Я хочу, щоб коли ми виносимо суперечні питання, ми погодили до засідання: не тільки виносили і розглядали, але ще й голосували з цього питання", - сказав Рибак.
 
Як повідомлялося, згідно з рішенням КС, прийнятим 29 травня, наступні чергові місцеві вибори повинні проводитися одночасно на території всієї України в останню неділю жовтня 2015 року; відповідно, вибори депутатів Київради і столичного міського голови повинні проводитися в тому ж 2015 році.
 
У той же час, опозиція наполягає, щоб парламент призначив позачергові вибори депутатів Київської міської ради і мера столиці. Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що опозиція зареєструвала проект постанови про призначення позачергових виборів у Києві на 27 жовтня поточного року. 
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаПонеділок, 3 червня 2013, 15:31

Теґи

: Верховна Рада, Володимир Рибак, вибори мера Києва, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,11146903038025 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0