Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Опозиція вимагає змінити закон про ЦВК

Опозиція наполягає на невідкладній зміні закону про Центральну виборчу комісію, згідно з яким члени ЦВК повинні обиратися по одному представнику від кожної парламентської фракції і один представник від позафракційних депутатів.
 
Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк потребує негайного ухвалення змін до закону про Центральну виборчу комісію.
 
"В Україні повинні бути негайно внесені зміни до закону про Центральну виборчу комісію", - заявив Яценюк на пленарному засіданні у вівторок.
 
Він підкреслив, що має бути змінено порядок обрання членів ЦВК. За його словами, у Центрвиборчком повинні обиратися по одному представнику фракцій парламенту і один представник від позафракційних депутатів.
 
"Ці зміни повинні бути внесені до президентських виборів. Наші вимоги - це прийняття закону та голосування щодо членів за новим законом", - сказав Яценюк.
 
У свою чергу, лідер фракції "УДАР" Віталій Кличко підкреслив, що новий член ЦВК, який буде обраний замість Володимира Шаповала, повинен представляти політичні сили опозиції.
 
"Наша принципова позиція - президент має провести консультації з представниками опозиційних сил", - сказав він.
 
Нагадаємо, 3 червня Президент України Віктор Янукович вніс до Верховної Ради подання про дострокове припинення повноважень члена Центральної виборчої комісії, нинішнього голови ЦВК Володимира Шаповала у зв'язку з досягненням 65-річного віку.
 
Найбільш вірогідними кандидатами на пост глави ЦВК є Михайло Охендовський і Тетяна Лукаш, які підтримують позицію Партії регіонів при голосуваннях у комісії.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаВівторок, 4 червня 2013, 11:53

Теґи

: Опозиція, Яценюк, ЦВК


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,17160797119141 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0