Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

В АП пояснили, що рішення КС про чергові вибори безпосередньо не стосується проведення виборів у Києві

Радник Януковича підкреслила, що питання призначення виборів у Києві є виключним повноваженням Верховної Ради, Конституція передбачає не тільки право, але й прямий обов'язок парламенту призначати чергові та позачергові вибори.
 
Рішення Конституційного суду України від 29 травня про порядок проведення чергових місцевих виборів в Україні безпосередньо не стосується питання проведення виборів мера Києва і депутатів Київради.
 
Таку думку висловила радник президента України - керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації президента Марина Ставнійчук.
 
"Конституційний суд тлумачив поняття чергових виборів, давав тлумачення згідно з європейськими стандартами, принципом періодичності виборів. Я вважаю, що рішення КС безпосередньо не стосується питання проведення виборів у Києві", - сказала вона журналістам перед початком засідання координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при президентові України у Києві у вівторок, 4 червня.
 
- КСУ переніс вибори в Києві, щоб "зміцнити стабільність у державі" (текст рішення)
 
Ставнійчук підкреслила, що питання призначення виборів у Києві є виключним повноваженням Верховної Ради. "Конституція передбачає не тільки право, але й прямий обов'язок парламенту призначати чергові та позачергові вибори", - сказала радник президента.
 
Вона переконана, що кияни мають право обирати свого міського голову. "Принцип періодичності виборів полягає в тому, що вибори повинні проходити у терміни, визначені законодавством, і Конституція України чітко визначає також термін повноважень обраних органів місцевого самоврядування, і відповідно потрібно виходити з цього", - пояснила Ставнійчук.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаВівторок, 4 червня 2013, 14:23

Теґи

: Марина Ставнійчук, Конституційний Суд України, вибори мера Києва


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,11060094833374 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0