Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Раді запропонували призначити вибори в проблемних округах на 18 серпня

Перевибори в п'яти проблемних округах планується призначити на передостанню неділю серпня. Відповідний законопроект зареєстровано в парламенті 5 червня.
 
 
Комітет Верховної Ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ухвалив рішення рекомендувати парламенту проголосувати за призначення перевиборів у Раду в п'яти проблемних округах на 18 серпня.
 
У законопроекті № 2971д, зареєстрованому в Раді 5 червня, йдеться: "Призначити повторні вибори народних депутатів України в одномандатних виборчих округах № № 94, 132, 194, 197, 223 на 18 серпня 2013".
 
Проект закону внесено на розгляд парламенту членами фракції Партії регіонів Давидом Жванією, Анатолієм Близнюком, Олегом Парасковим, Євгеном Карташовим, Дмитром Добкіним, Володимиром Пеховим, Олександром Дудкою, а також представниками КПУ Ольгою Михайленко та Олегом Буховцем.
 
У тексті законопроекту також зазначено постановити, "що виборчий процес повторних виборів депутатів починається за 60 днів до дня голосування у разі якщо цей закон набуде чинності за 62 або більше днів до дня голосування. У разі якщо цей закон набуде чинності менш ніж за 62 дні до дня голосування, виборчий процес розпочинається не пізніше ніж на другий день після набуття чинності цього закону".
 
Крім того, у проекті закону прописано, що він має одноразове застосування, отже втрачає чинність у день, наступний за днем отримання повноважень обраних на повторних виборах народних депутатів.
 
Кабінетові міністрів проектом закону пропонується забезпечити фінансування повторних виборів депутатів за рахунок коштів державного бюджету, виділених на підготовку і проведення виборів народних депутатів.
 
Як повідомлялося, у п'яти одномандатних округах № 94, 132, 194, 197 і 223 перемогли представники опозиції, що підтверджено протоколами, отриманими кандидатами. Однак ЦВК відмовилась встановлювати результати виборів у цих округах, а лідери опозиції Арсеній Яценюк, Віталій Кличко і Олег Тягнибок на зустрічі з керівником ЦВК Володимиром Шаповалом підтримали проведення перевиборів у проблемних округах.
 
В опозиції неодноразово заявляли про необхідність провести перевибори восени, оскільки в серпні найнижча явка виборців і найнижча політична активність. 
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаЧетвер, 6 червня 2013, 11:56

Теґи

: Верховна Рада, ЦВК, перевибори, проблемні округи, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10914587974548 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0