Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

У Партії регіонів визнали, що вибори мера Києва мають бути позачерговими

За словами Єфремова, існує загроза того, що якщо парламент призначить позачергові вибори депутатів Київської міської ради, то знайдуться противники такого рішення та оскаржить у суді результати проведення таких виборів.
 
Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов нагадує, що екс-мер Києва Леонід Черновецький достроково склав з себе повноваження, тому і вибори міського голови столиці повинні бути позачерговими, проте пропонує уніфікувати дату проведення виборів у Києві.
 
"Я дозволю собі нагадати, що Леонід Черновецький за день до закінчення його повноважень написав заяву про складання з себе повноважень), і сьогодні вибори мера міста мають бути дострокові, а не планові", - сказав Єфремов на брифінгу в четвер, 6 червня.
 
При цьому лідер фракції нагадав, що Конституція України передбачає проведення виборів один раз на п'ять років. Єфремов також додав, що Конституційний суд України у своєму рішенні також вказав на дану норму в Основному законі.
 
"На сьогоднішній день замість того, щоб прийняти законопроект про проведення позачергових виборів або у березні, або у жовтні-листопаді... замість цього ми влаштовуємо циркову виставу і подаємо десятки різних постанов з виборів у Києві", - підкреслив Єфремов.
 
За його словами, з ухваленням законопроекту, який би чітко встановив період проведення позачергових виборів, а також закріпив, що проведення чергових виборів відбувається один раз на п'ять років, Верховна Рада зняла би з себе відповідальність за ці питання, і організацією проведення виборів займалася б Центральна виборча комісія, як це і передбачено законодавством.
 
Єфремов підкреслив, що опозиція, вимагаючи призначити вибори у Києві, не дає відповіді на питання: "Які це будуть вибори: позачергові чи чергові?".
 
Лідер фракції Партії регіонів також зазначив, що існує загроза того, що якщо парламент призначить позачергові вибори депутатів Київської міської ради, то знайдуться противники такого рішення та оскаржить в суді результати проведення таких виборів.
 
Як повідомлялося, згідно з рішенням КС, прийнятим 29 травня, наступні чергові місцеві вибори повинні проводитися одночасно на території всієї України в останню неділю жовтня 2015 року; відповідно, чергові вибори депутатів Київради і столичного міського голови повинні проводитися в тому ж 2015 році.
 
У той же час, опозиція наполягає, щоб парламент призначив позачергові вибори депутатів Київської міської ради і мера столиці. 
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаП'ятниця, 7 червня 2013, 13:04

Теґи

: вибори, Олександр Єфремов, вибори мера Києва, Партія регіонів


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,11011695861816 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0