Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

"УДАР" оскаржив результати виборів мера Василькова у суді

Представники Сергія Сабова, що посів на виборах у Василькові друге місце, наполягають на необхідності проведення повторних виборів у зв'язку з порушеннями.
 
Представники кандидата на посаду мера Василькова від УДАРу Сергія Сабова подали позов до Київського окружного адміністративного суду щодо оскарження результатів виборів міського голови, які пройшли в місті 2 червня. 
 
У позові зазначається неможливість достовірного встановлення результатів позачергових виборів мера Василькова і необхідність проведення повторних виборів, повідомили у прес-службі УДАРу. 
 
Зокрема, партія наполягає на визнанні протиправними дій та бездіяльності Васильківської міської виборчої комісії. 
 
Як йдеться у позові, комісія не змогла забезпечити виконання дільничними виборчими комісіями закону "Про вибори" під час голосування і підрахунку голосів виборців. Крім того, комісія не змогла провести повторний підрахунок голосів на окремих ДВК, де були зафіксовані факти порушень і не було можливості достовірно встановити результати.
 
У позові також наголошується, що не були встановлені причини і обставини зникнення 311 виборчих бюлетенів, виданих виборцям, і впливу зникнення такої кількості бюлетенів на результати виборів. 
 
"Наведена у позові аргументація дає підстави для однозначного висновку про те, що у місті Васильків не було зроблено належних, необхідних і достатніх дій для організації та проведення позачергових виборів Васильківського міського голови у відповідності з вимогами закону", - йдеться в позовній заяві.
 
В УДАРі вважають, що результати голосування не відображають реальне волевиявлення жителів Василькова.
 
Нагадаємо, виборча комісія Василькова визнала переможцем на виборах мера представника Партії регіонів Володимира Сабадаша.
 
Відрив Сабадаша від суперників склав 234 голоси. Сергій Сабов посів друге місце.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаП'ятниця, 7 червня 2013, 13:06

Теґи

: порушення, УДАР, вибори, Васильків


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10663390159607 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0