Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

КВУ: перевибори у п'ятьох проблемних округах будуть непростими

Голова правління Комітету виборців України Олександр Черненко прогнозує, що парламентські перевибори у 5 проблемних округах будуть непростими і стануть подією національного масштабу.
 
 Як передає кореспондент УНІАН, на прес-конференції він сказав: “Вибори у 5 округах однозначно будуть непростими.
 
До них буде прикута величезна увага світового співтовариства...
 
Ці вибори багато в чому будуть дуже гострими, конкурентними і будуть подією не локального, а національного масштабу”. На думку Черненка, крім учасників виборів жовтня 2012 року, які, вочевидь, майже усі знову будуть балотуватися, з'явиться низка відомих або не дуже відомих політичних діячів, які знаходяться поза парламентом. “Очевидно, переможці виборів, чия перемога не була визнана, мають кращі стартові позиції, бо перемагали на цих виборах, але казати, що вибори для них – це буде легка прогулянка, я б не став.
 
Буде інша ситуація, інші великі ресурси. Навіть коли опозиційні партії об'єднуються навколо одного кандидата, з'являється ще якийсь кандидат, який відомий, має певні ресурси і який декларує свою опозиційність. Він відтягує серйозну кількість голосів від єдиного кандидата і віддає владі. Тобто такий сценарій може розігруватись на цих проблемних округах”, - зазначив Черненко.
 
За його словами, те, коли відбудуться вибори – влітку чи восени, не є принциповим питанням, головне, щоб вони відбулись якнайшвидше. “Те, що опозиція каже, що влітку буде нижча явка і легше сфальсифікувати вибори, можливо, і має під собою підстави. Останні місцеві вибори у Василькові показали, що при низькій явці можна пограти у результат.
 
Я б не перебільшував фобії опозиції, яка боїться виборів влітку. Виборці у нас свідомі і якщо їдуть у відпустку, то не лише виборці опозиційних партій, а й провладних. Тому, можливо, дата виборів якийсь вплив на результат і матиме, але я б не перебільшував і не думав, що це буде визначальним”, - додав Черненко.
 
УНІАНПонеділок, 10 червня 2013, 13:36

Теґи

: проблемні округи, перевибори, Черненко, КВУ


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16898417472839 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0