Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

У бюлетень для голосування на довиборах у Раду в Севастополі будуть внесені 23 кандидати

Згідно з постановою ЦВК, текст виборчого бюлетеня буде надрукований державною мовою на одному аркуші розміром 20х60 см світло-зеленого кольору тільки з одного боку, з використанням спеціальних видимих і невидимих захисних фарб.
 
У бюлетень для голосування на довиборах у парламент 224-му мажоритарному окрузі будуть внесені прізвища кандидатів 23
У бюлетень для голосування на довиборах у парламент 224-му мажоритарному окрузі (Севастополь) будуть внесені прізвища 23 кандидатів у народні депутати.
 
Як повідомляє прес-служба ЦВК, комісія на засіданні у середу, 12 червня затвердила форму і текст бюлетеня для голосування на проміжних виборах народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №224 (Севастополь), які відбудуться 7 липня.
 
Згідно з постановою ЦВК, текст виборчого бюлетеня буде надрукований державною мовою на одному аркуші розміром 20х60 см світло-зеленого кольору тільки з одного боку, з використанням спеціальних видимих і невидимих захисних фарб, які змінюють свої фізичні характеристики під дією ультрафіолетового та інфрачервоного опромінювання, графічних захисних елементів. Крім того, номер виборчої дільниці буде проставлений захисною фарбою, що проявляється на звороті виборчого бюлетеня.
 
Розглянувши відповідні подання політичних партій, депутатські фракції яких зареєстровані в апараті Верховної Ради сьомого скликання, ЦВК створила контрольну комісію за виготовленням виборчих бюлетенів на державному підприємстві "Поліграфічний комбінат "Україна" в складі чотирьох чоловік.
 
До складу комісії увійшли: Антон Логінов - від Всеукраїнського об'єднання "Свобода", Юрій Мірошниченко - від Партії регіонів, Олександр Мочков - від партії "УДАР" і Георгій Пономаренко - від Комуністичної партії України.
 
Як повідомлялося, на депутатський мандат на довиборах у 224-му окрузі претендують, зокрема, президент групи компаній "Смарт-холдинг" (Київ) Вадим Новинський, який зареєстрований як самовисуванець, однак заявив, що якщо стане депутатом, то готовий приєднатися до Партії регіонів; єдиний кандидат від опозиції, висунутий партією "УДАР" Дмитро Білоцерківець та висуванець Компартії України Василь Пархоменко.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаЧетвер, 13 червня 2013, 13:57

Теґи

: ЦВК, Севастополь, Крим, довибори, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10725212097168 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0