Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

У Верховній Раді готують апеляцію на рішення позбавити Домбровського та Балогу мандатів

У Верховній Раді України планують оскаржити рішення Окружного адміністративного суду зобов'язати спікера парламенту Володимира Рибака вилучити посвідчення та картки для голосування позафракційних народних депутатів Павла Балоги й Олександра Домбровського, пише газета "Коммерсант Украина".
 
"Ми негайно подаємо апеляцію і домагатимемося скасування незаконного, неправосудного рішення", - розповів виданню представник Верховної Ради в суді Анатолій Селіванов.
 
Він наголосив, що рішення Вищого адміністративного суду України (ВАСУ), у невиконанні якого звинуватили В.Рибака, було адресовано Центральній виборчій комісії (ЦВК), а не Верховній Раді. "Ми не були учасниками провадження у справі Балоги та Домбровського! Нас не залучили третьою стороною, і рішення ВАСУ нам навіть не направлялося. Як Володимир Рибак міг його виконати або не виконати?", - здивувався А.Селіванов.
 
Видання також повідомляє, що під час восьмигодинного судового засідання представники парламенту тричі безрезультатно намагалися заявити відвід судді Ігорю Іщуку. "Мені так і не вдалося з'ясувати, чому пан Кармазін (депутат Верховної ради VI скликання Юрій Кармазін - ІФ) є позивачем - адже він не перебуває в правових відносинах із головою Верховної Ради. Суд не може розглядати такі справи, коли приходять люди з вулиці й кажуть: "Я хочу зобов'язати ВР діяти так, як я сказав", - зазначив А.Селіванов.
 
Як повідомлялося, 8 лютого 2013 року ВАСУ визнав неможливим встановити результати виборів у двох округах - №11 (Вінницька область) і №71 (Закарпатська область), незважаючи на те, що ЦВК визнала обраними в цих округах і зареєструвала народними депутатами відповідно О.Домбровського і П.Балогу, після чого вони склали присягу. ВАСУ скасував постанови ЦВК у частині реєстрації цих народних депутатів і визнав відсутність у них статусу та повноважень народних депутатів України.
 
12 червня Ю.Кармазін повідомив, що Окружний адмінсуд Києва зобов'язав В.Рибака вилучити посвідчення та картки для голосування П.Балоги й О.Домбровського. Він також повідомив, що у своєму позові до В.Рибака попросив суд "визнати протиправною бездіяльність голови Верховної Ради щодо створення умов для неможливості Домбровського й Балоги виконувати повноваження депутатів у Верховній Раді".
ІНТЕРФАКСЧетвер, 13 червня 2013, 14:09

Теґи

: ВАСУ, Окружний адмінсуд Києва, депутати, Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,1069540977478 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0