Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Луценко має намір створити новий громадський рух

Екс-глава МВС Юрій Луценко створить масовий рух, який буде націлено не тільки на нового президента, а у першу чергу на нову країну.
 
 
"Я впевнений, що головна енергія змін знаходиться не в існуючих опозиційних партіях, а в розрізнених поки громадських рухах. Мій план - сфокусувати цю енергію, створити масовий рух, який буде націлено не тільки на нового президента, а у першу чергу на нову країну. Не рахуватися з цим рухом політики не зможуть", - зазначив Луценко.
 
Основну ставку у своїх планах екс-міністр робить на покоління 30+.
 
"Демократи перемагають у нашій країні з розривом у 5-7%. Це означає, що активний надпартійний рух у 10-15% зможе поставити політику з голови на ноги", - резюмував міністр.
 
Між тим, екс-глава МВС Юрій Луценко в ексклюзивному інтерв'ю DT.UA заявив, що планує надати парламентській опозиції допомогу в організації польової діяльності. "Готовий посприяти створенню ефективної програми дій, чіткої взаємодії структур на місцях. Це робота на перспективу, оскільки щиро розраховую, що до осені масова протестна кампанія має отримати новий імпульс. З деякими лідерами парламентських політичних сил я вже обговорював цю ідею, з деякими маю намір поговорити найближчим часом", - заявив Юрій Луценко. 
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаП'ятниця, 14 червня 2013, 13:13

Теґи

: Рух, Луценко


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,17290592193604 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0