Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Процес створення об'єднаної "Батьківщини" завершиться до кінця року

У "Батьківщині" прогнозують, що до кінця 2013 року будуть вирішені всі формальності, щодо об'єднання з партіями "Фронт змін" та "Реформи і порядок".
 
Депутат Верховної Ради, заступник голови фракції "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Сергій Соболєв допускає завершення процесу об'єднання партій "Батьківщина", "Фронт змін" і "Реформи і порядок" до кінця 2013 року.
 
"Ми розраховуємо на період десь до півроку, за який буде об'єднання в рамках "Батьківщини" на рівні міста, району, області, села на нижчих рівнях", - сказав він.
 
Депутат нагадав, що законодавством не передбачено об'єднання або злиття партій, і в суботу, 15 червня, партіями буде прийнято політичне рішення.
 
"Об'єднання партій відбувається через подання заяв в якусь партію або при створенні нової партії. Зрозуміло, що ми не підемо на створення нової партії - це однозначно. Це буде об'єднання у рамках "Батьківщини"", - зазначив депутат.
 
Разом з тим Соболєв зазначив, що партії при цьому не припинять діяльність, і їхня ліквідація буде залежати від того, чи буде це вигідно з огляду на майбутні виборчі кампанії, бо партії є суб'єктами подання кандидатур до складу виборчих комісій.
 
Нагадаємо, що у суботу на з'їзді "Батьківщини" може бути розглянуто питання про виключення з партії незгодних з об'єднанням "Фронту змін" і "Батьківщини" в одну партію. У числі незгодних - Микола Томенко та Юрій Одарченко. 
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаП'ятниця, 14 червня 2013, 13:33

Теґи

: депутати, Реформи і порядок, Фронт змін, об\'єднання, Батьківщина


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16802382469177 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0