Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Хмельницькі депутати легалізували кнопкодавство

Проектом рішення міськради пропонується голосувати виключно персональною карткою. Депутати відмовилися підтримати.
 
Депутати Хмельницького міської ради відмовилися від персонального голосування на пленарних засіданнях сесії міськради. За це рішення проголосували 45 місцевих обранців, більшість депутатів, ВО "Батьківщина", повідомляє Незалежний громадський портал.
 
Депутати не виявили бажання підтримувати зміни в пункт 1.3 регламенту міської ради, яким наказувалося: "Депутат голосує особисто і виключно персональною карткою. Передача персональної електронної картки для голосування іншим депутатам і голосування кількома картками забороняється".
 
Також депутати не підтримали внесення змін в пункт 1.4 регламенту: "депутат може, у разі необхідності, достроково покинути пленарне засідання сесії, попередивши головуючого на засіданні через секретаріат сесії".
 
Депутат-бютівець Володимир Швець пояснив, чому голосував проти цього рішення. "На 22 сесії зі мною стався такий випадок. У мене не працювала основна карта і запасна для голосування. Якщо ми приймаємо пункт 1.3 зі словом "виключно" персональною карткою, то я не мав би можливості тоді голосувати на сесії. Якби слова "виключно" не було, я підтримав би рішення".
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаПонеділок, 17 червня 2013, 11:26

Теґи

: міськрада, депутати, кнопкодави


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16903114318848 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0