Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

У ЦВК запропонували замінити на виборах даремні камери сканерами

На систему відеоспостереження за виборами витратили мільярд гривень. Але порушення при підрахунку голосів все одно були.
 
Заступник голови Центральної виборчої комісії Жанна Усенко-Чорна вважає за доцільне впровадження сканерної технології підрахунку голосів на виборах. Про це вона сказала сьогодні в ході круглого столу.
 
"Якщо Україна змогла виділити майже мільярд гривень на непотрібну, на мою думку, систему відеоспостереження, ці кошти можна було спрямувати на впровадження сканерної технології підрахунку голосів. Це зробило б неможливим зловживання членів виборчих комісій при підрахунку голосів", - сказала Усенко-Чорна, слова якої наводить ЛІГАБізнесІнформ.
 
За словами Усенко-Чорної, яким би досконалим не був виборчий закон, дії членів місцевих комісій, практика, яка застосовується судами, не дозволяють говорити про прозорість і демократичність виборів. Як повідомлялося, в липні 2012 року Верховна Рада прийняла рішення про організацію відеоспостереження з приміщень усіх виборчих дільниць під час голосування. На ці цілі з державного бюджету було виділено 993,6 млн грн. Організовувала відео-трансляцію ходу голосування компанія "СІТРОНІКС інформаційні технології України" (дочірня компанія російської "Сітронікс").
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаЧетвер, 20 червня 2013, 13:34

Теґи

: відеокамери, вибори, ЦВК


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16730403900146 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0