Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Євросоюз чекає дати виборів у Києві і у п'яти проблемних округах

У Європейському союзі чекають, що у п'яти одномандантих округах для довиборів у парламент, а також для виборів мера Києва в цьому році буде встановлена дата.
 
Брюссель чекає дати виборів у Києві, так само як і у п'яти проблемних одномандатних округах вже в цьому році.
 
"Ми також очікуємо, що для п'яти одномандатних округів для виборів у Києві в цьому році буде встановлена дата", - сказав європейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле.
 
Окрім того, він висловив думку, що Київ повинен взяти до уваги нещодавній висновок Венецинаской комісії (ВК) "для вирішення решти реформ, зокрема, реформи фунціонування офісу Генеральної прокуратури".
 
Фюле також торкнувся висновку ВК щодо виборів.
 
"Пріоритетна увага має бути приділена Виборчому кодексу для того, щоб гарантувати єдину процедуру для виборів всіх типів", - сказав він.
 
Європейський комісар закликав прем'єр-міністра України Миколу Азарова "докласти всіх зусиль для створення необхідних умов для діалогу і співпраці щодо реформ і дій, пов'язаних з ЄС".
 
"Аналогічне звернення я хочу зробити опозиції - конструктивно працювати над європейським порядком денним, особливо, у місяці, які залишаються", - заявив він.
 
Окрім того, Фюле підтвердив зобов'язання ЄС щодо безвізового режиму.
 
"Я закликаю Україну вирішити решту проблем, щоб завершити першу фазу виконання умов щодо лібералізації візового режиму, зокрема, антидискримінаційне і атикорупційне законодавство. Рекомендації комісії повинні бути повністю прийняті до уваги", - сказав європейський комісар.
 
Відзначимо, що у Брюсселі також наполягають, що для безперешкодного підписання Угоди про асоціацію з ЄС на саміті у Вільнюсі Києву необхідно знайти рішення у справі Тимошенко, засудженої на 7 років позбавлення волі за перевищення службових повноважень при підписанні газових контрактів з Росією в 2008 році. 
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаВівторок, 25 червня 2013, 14:58

Теґи

: проблемні округи, Євросоюз, вибори мера Києва, Євроінтеграція


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16925883293152 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0