Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Вибори в Севастополі можуть пройти за ялтинським сценарієм

Масове зняття «технічних» кандидатів через кілька днів після формування дільничних комісій на 224 окрузі в Севастополі служить тривожним індикатором, особливо на тлі вкрай низької агітаційної та політичної активності. Про це заявили в Кримському відділенні Комітету виборців України, даючи оцінку передвиборної кампанії в Севастополі.
 
За спостереженнями експертів КВ КВУ, аналогічним чином ситуація складалася і на перевиборах Ялтинського міського голови, в ході яких були зафіксовані факти вкидання виборчих бюлетенів і випадки видалення спостерігачів з виборчих дільниць за одноголосним рішенням дільничних комісій.
 
«Будь-які фальсифікації вкрай утруднені при збалансованому складі комісій і навпаки, вкрай складно їх запобігти, якщо вся комісія - гурток однодумців. Вибори в Ялті показали, що формування комісій за рахунок «технічних» кандидатів забезпечує гарантовану перемогу з визначенним заздалегідь результатом », - підкреслив глава Кримського відділення Андрій Крісько.
 
Також він додав, що серед особливостей виборчої кампанії в 224-му окрузі відзначаються й інші симптоми безальтернативних виборів: відсутність серйозних опонентів, монополія на телевізійну і зовнішню рекламу, а також низький рівень інтересу до процесу з боку виборців.
 
Прес-служба КВУПонеділок, 1 липня 2013, 11:28

Теґи

: «технічні» кандидати, Севастополь, Ялта, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,11254191398621 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0