Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Верховна Рада присвятить цілий день законопроектам Євросоюзу

Український парламент планує присвятити 3 липня євроінтеграційним законам.
 
У наступну середу, 3 липня, Верховна Рада планує розглянути євроінтеграційні закони, необхідні для подальшої лібералізації візового режиму з Євросоюзом, а також виконання критеріїв для підписання Угоди про асоціацію з ЄС.
 
Про це українським журналістам у Брюсселі повідомила перший заступник міністра юстиції України Інна Ємельянова.
 
За її словами, на наступному пленарному тижні в Раді планують провести так званий "День ЄС".
 
"У цей день плануємо розглянути все те, що ще має бути завершено з двох блоків (питань): безвізового режиму та угоди про асоціацію", - сказала вона.
 
Разом з тим, Ємельянова зазначила, що два основних елементи, яких вимагає від України Євросоюз - зміни в закон про прокуратуру і про вибори - ще не надійшли у Верховну Раду. На її переконання, на початку осені ці два закони ухвалять.
 
Щодо нового проекту виборчого закону представниця уряду каже, що вже є напрацьований варіант законопроекту з урахуванням остаточних оцінок Венеціанської комісії. Все включено, крім норм, що вимагають змін у Конституцію.
 
"У першу чергу, це вимога по термінах проживання, де за Конституцією не можна бути обраним, не маючи 5-річного проживання в Україні. Про неможливість бути обраним тим, хто має непогашену або незняту судимість. І ще одна складова - про розмежування компетенцій виборчих комісій та судів щодо розгляду виборчих скарг", - пояснює вона.
 
Цей проект перекладають, і наступного тижня він знову має бути направлений у Венеціанську комісію, додала Ємельянова, сподіваючись, що "значно більш позитивна відповідь буде у вересні".
"Українська правда"Понеділок, 1 липня 2013, 11:32

Теґи

: Євросоюз, Євроінтеграція, Парламент, Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16771793365479 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0