Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Перед канікулами депутати розглянуть понад 100 проектів та заслухають Азарова

Верховна Рада підготувала проект розкладу засідань на останній пленарний тиждень другої сесії - з 2 по 5 липня.
 
Верховна Рада на останньому пленарному тижні другої сесії, яка пройде з 2 по 5 липня, планує розглянути понад 100 проектів законів і постанов, а також провести традиційну годину запитань до уряду.
 
Як йдеться у проекті розкладу засідань парламенту, 2 липня депутати розглянуть проект постанови про календарний план проведення третьої сесії, а також проект кошторису витрат Ради на 2013 рік. 
 
Окрім того, у другому читанні депутати мають намір розглянути законопроекти про врегулювання обігу фінансових векселів.
 
Також на порядку денному - кадрові питання. Питання про дострокове припинення повноважень члена Центрвиборчкому Володимира Шаповала (у зв'язку з досягненням 65-річного віку) та призначення на посаду члена ЦВК Олександра Копиленка; питання про обрання члена Нацради з телебачення і радіомовлення та про призначення членів Вищої ради юстиції. 
 
У середу, 3 липня, Рада планує ратифікувати угоду з урядом Туреччини про повітряне сполучення, у другому читанні розглянути проект внесення змін до КК стосовно злочинів проти моралі у сфері статевих відносин, у першому читанні - проект закону про Суспільне телебачення і радіомовлення. 
 
Окрім того, депутати розглянуть законопроект опозиції про порядок імпічменту президенту (комітет прийняв рекомендацію про його відхилення), а також проект постанови про встановлення мораторію на закриття навчальних закладів системи позашкільної освіти. О 15:00 депутати проведуть парламентські слухання на тему "Українська трудова міграція: стан, проблеми та шляхи їхнього вирішення". 
 
4 липня у першу чергу планується розглянути бюджетну резолюцію на 2014 рік, а також законопроект про трансфертне ціноутворення. Окрім того, на розгляд депутатів повернуть раніше відхилений проект про ратифікацію конвенції з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування.
 
Також у четвер буде проголосовано рішення про призначення позачергових виборів міських голів Охтирки (Сумська область), Христинівки (Черкаська область), Ніжина, Фастова, Сак, а також депутатів Пореченської сільради в Луганській області. 
 
У п'ятницю, 5 липня, Верховна Рада проведе "годину питань до уряду" і офіційно закриє другу сесію.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаВівторок, 2 липня 2013, 11:14

Теґи

: Засідання, депутати, Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,18857192993164 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0