Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Головою Центрвиборчкому обраний Михайло Охендовський, призначений у ЦВК за квотою Партії регіонів

Термін повноважень 13-ти членів ЦВК з 15-ти, зокрема, Охендовського, закінчується в червні 2014 року. Тож до чергових президентських виборів склад комісії буде потрібно суттєво оновлювати, після чого знову провести вибори голови комісії.
 
Головою Центральної виборчої комісії обрано Михайла Охендовського.
 
За його кандидатуру на засіданні ЦВК у суботу шляхом таємного голосування проголосувало 11 членів ЦВК із 14 присутніх, член ЦВК Ігор Жиденко перебуває у відпустці.
 
2 бюлетені визнано недійсними, оскільки на них не було жодної позначки, ще в одному бюлетені проставлено відмітку навпроти графи "не підтримую жодного кандидата".
 
Всього в бюлетень для таємного голосування було внесено одне прізвище - М.Охендовського.
 
М.Охендовський народився 27 жовтня 1973 року в місті Дубоссари (Республіка Молдова). У 1997 році закінчив з відзнакою Інститут міжнародних відносин Київського університету ім. Тараса Шевченка за спеціальністю "міжнародне право".
 
Трудову діяльність розпочав у 1991 році на Норильському гірничо-металургійному комбінаті ім. Завенягіна.
 
З 1993 року працював в товаристві з обмеженою відповідальністю "Юридична фірма "Проксен" на посадах референта, юриста, заступника директора. З 2002 року - начальник правового управління, віце-президент Національної телекомпанії України. З червня 2003 і до призначення в лютому 2004 року членом Центральної виборчої комісії - заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю "Юридична фірма "Проксен".
 
Є членом Української асоціації міжнародного права.
 
У ЦВК призначений за квотою Партії регіонів.
 
Згідно з законом "Про Центральну виборчу комісію", члени ЦВК призначаються Верховною Радою за поданням президента України строком на 7 років. Нинішній склад комісії був призначений у червні 2007 року, і термін повноважень 13-ти членів із 15, зокрема, Охендовського, закінчується в червні 2014 року. Тож до чергових президентських виборів склад ЦВК буде потрібно суттєво оновлювати, після чого знову провести вибори голови комісії.
 
Як повідомлялося, Верховна Рада звільнила Володимира Шаповала, котрий обіймав посаду голови ЦВК з 2007 року, у зв'язку з досягненням 65-річного віку. Замість нього членом ЦВК парламент призначив Олександра Копиленка.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаПонеділок, 8 липня 2013, 12:15

Теґи

: Михайло Охендовський, ЦВК


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,17272996902466 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0