Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

На місцевих виборах у Ялті і Сімферопольському районі перемогли регіонали

На виборах у Ялтинську міську раду по одномандатному виборчому округу №18 перемогу здобув представник Партії регіонів Сергій Карнаух, а на виборах в Урожайновську сільську раду Сімферопольського району по одномандатному виборчому округу №4 регіонал Віктор Заболотний.
 
Кандидати від Партії регіонів перемогли на позачергових виборах депутатів місцевих рад, які пройшли 14 липня в Ялті і Сімферопольському районі Криму, повідомляє у понеділок прес-служба Кримської республіканської організації Партії регіонів.
 
Зокрема, на виборах у Ялтинську міську раду по одномандатному виборчому округу №18 переміг кандидат від Партії регіонів Сергій Карнаух. За нього проголосували 87,2% виборців, що прийшли на виборчі дільниці. Його найближчий конкурент від партії УДАР Сергій Федорчук отримав 7,9% голосів виборців.
 
На виборах в Урожайновську сільську раду Сімферопольського району по одномандатному виборчому округу №4 впевнену перемогу здобув кандидат від Партії регіонів Віктор Заболотний, який набрав 93% голосів виборців. 
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаПонеділок, 15 липня 2013, 12:55

Теґи

: Партія регіонів, Ялта, Крим, Сімферополь, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,17896699905396 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0