Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

ЦВК встановила результати проміжних виборів народного депутата України 7 липня 2013 року в ОВК № 224

15 липня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова ЦВК Михайло Охендовський.

Під час засідання Комісія на підставі протоколу окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 224 (м. Севастополь) про підсумки голосування на проміжних виборах народного депутата України 7 липня 2013 року встановила результати виборів народного депутата України у зазначеному окрузі. Було складено і підписано протокол ЦВК, згідно з яким Комісія встановила, що народним депутатом України обрано В.В. Новинського.

Після відповідного обговорення було внесено деякі зміни до двох додатків до постанови ЦВК від 20 серпня 2010 року № 319 "Про форми посвідчень суб’єктів та інших учасників виборчого процесу з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", виклавши їх у новій редакції.

Окремою постановою також внесено деякі зміни до дев’яти додатків до постанови Центральної виборчої комісії  від 12 липня 2012 року № 111 "Про форми посвідчень суб’єктів та інших учасників виборчого процесу з виборів народних депутатів України".

Крім того, Комісія розглянула запит Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" від 2 липня 2013 року № 1/667 на отримання відеоматеріалу з приміщення для голосування виборчої дільниці № 141677 одномандатного виборчого округу № 42 з виборів народних депутатів України з 12 години 28 жовтня до 12 години 29 жовтня 2012 року. Зазначений документ надійшов до Центральної виборчої комісії 12 липня 2013 року повторно з виправленими недоліками.

Вивчивши отримані документи, Комісія відмовила у задоволенні запиту. Адже він надійшов до ЦВК поза межами виборчого процесу, а запитувач інформації на момент звернення втратив статус суб’єкта виборчого процесу. Відтак, у Комісії, згідно із Порядком надання інформації, створеної з використанням  системи відеоспостереження, були відсутні правові підстави для надання зазначеній політичній партії відповідного відеоматеріалу. Однак, таке рішення Комісії не виключає отримання цієї відеоінформації за запитом правоохоронних органів або за рішенням суду.

Відділ взаємодії із ЗМІ   

Секретаріату ЦВК     

 
Вівторок, 16 липня 2013, 11:53

Теґи

: Севастополь, Михайло Охендовський, ЦВК, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10879516601562 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0