Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Голова КВУ: в Україні політики і влада "абсолютно безкарні та безвідповідальні"

Голова правління Комітету виборців України Олександр Черненко вважає, що політична відповідальність в Україні майже не працює. Про це він заявив під час круглого столу «Крах демократії: безвідповідальність влади та примарність опозиції».
 
Черненко зазначив, що для політика може бути два види відповідальності: політична - за невиконання обіцянок, зміну позиції, та юридична - якщо політики та посадові особи здійснили правопорушення, кримінальний чи адміністративний злочин.
 
«Політична відповідальність в Україні - ми за всю 20-річну історію мали буквально кілька прикладів, коли політики, які порушували, розчаровували виборців, лякались політики - це 2007 рік, позачергові вибори, - Соціалістична партія, Олександр Мороз, який пішов на вибори під одними гаслами, потім пішов у більшість з «регіонами», - його не обрали. І приклад президентський - це Віктора Ющенка, який за п’ять років був п’ятим чи шостим на наступних президентських виборах», - пояснивголова правління КВУ.
 
На його думку, «усі інші приклади політичної відповідальності в Україні не працюють». Зокрема, він зазначив, що комуністи постійно представлені в парламенті, хоча обіцянок своїх не виконують.
 
«Інший приклад - це відомі «тушки», які змінюють політичну позицію, партію, і, тим не менше, їх далі і далі обирають. Тому політична відповідальність в Україні майже ніколи не працює. Про юридичну теж говорити не доводиться», - сказав Черненко і додав, що приклад екс-прем’єра Юлії Тимошенко «не витримує жодної критики».
 
Черненко вважає, що нинішні політики та влада так само, як і попередні – «абсолютно безкарні і безвідповідальні», і це породжує корупцію та зловживання владою, ігнорування волі громадян.
"Тиждень"Четвер, 25 липня 2013, 15:55

Теґи

: Влада, політика, Черненко, КВУ


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10732197761536 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0