Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Кримське КВУ позиватиметься до парламенту Автономії

Кримське відділення Комітету виборців України має намір через суд зобов'язати Верховну Раду АРК надати інформацію про депутатів-прогульників. Про це заявив глава КВ КВУ Андрій Крісько, коментуючи реалізацію проекту «Депутати під контролем», передає прес-служба Комітету виборців.
 
За його інформацією, позов поданий до Окружного адміністративного суду Криму і розглядатиметься 29 серпня 2013. Раніше Комітет виборців тричі намагався отримати інформацію про відвідуваність сесій депутатами ВР АРК, проте в Секретаріаті кримського парламенту відмовляли в задоволенні запиту на підставі того, що такі відомості не відносяться до розряду документів і є службовою інформацією.
 
«У своєму позові ми звертаємо увагу на Закон України «Про доступ до публічної інформації», в розряд якої потрапляють будь-які дані, створені в процесі роботи органу влади. Перед кожною сесією кримські парламентарії двічі реєструються - письмово і з використанням системи електронного голосування. Всі ці відомості фіксуються на певні носії та за запитом повинні бути надані на ознайомлення », - підкреслив Андрій Крісько.
 
Крім того, за словами голови громадської організації, в позовній заяві, складеній за підтримки медіа-юристів Інституту розвитку регіональної преси, КВ КВУ аргументує неспроможність твердження про те, що відомості про депутатів-прогульників є службовою інформацією, а також вказує на суспільну значимість таких даних і неприпустимість їх приховування.
 
Нагадаємо, раніше Комітет виборців повідомляв про те, що в рамках свого проекту «Депутати під контролем» експерти провели аналіз діяльності кримських парламентаріїв і з'ясували, що минулого року з 100 кримських депутатів тільки 29 взяли участь у нормотворчій діяльності, а за весь час своєї каденції в якості авторів чи співавторів у проектах рішень і постанов виступило лише 40 депутатів. Ще 15 обранців забули оприлюднити на офіційному сайті парламенту Автономії звіти про свою діяльність за минулий рік.
 
Прес-служба КВУПонеділок, 5 серпня 2013, 13:28

Теґи

: Верховна Рада, депутати, КВУ


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10883402824402 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0