Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Черненко: Дострокові вибори у 5 округах можуть узагалі не відбутися

Дострокові вибори у 5 округах, де результатів волевиявлення ЦВК так і не визнала, можуть узагалі не відбутися. Так вважає голова комітету виборців України Олександр Черненко.
 
За його прогнозом, парламентська більшість - на початку нової сесії - наполягатиме на проведені виборів у проблемних округах - наприкінці грудня. Утім, така дата не влаштовує опозицію через свята та потенційно невисоку явку виборців - отже меншість, ймовірно, заблокує ухвалення такої постанови, вважає Черненко. І цей варіант - не призначення виборів - влаштує як владу, так і її опонентів. Компромісним варіантом, на думку голови комітету виборців, могла би бути дата виборів на початку зими. Ситуацію напружуватиме ще й наближення саміту у Вільнюсі, де Україна планує підписати Угоду про асоціацію із ЄС.
 
Олександр Черненко, голова КВУ: "Політичне протистояння може призвести до того, що вибори в цьому році у цих округах теж не відбудуться. тобто є 3 сценарії: консенсусний - вибори у першій половині грудня і опозиція на це повинна піти. Сценарій, коли більшість передавить і це буде кінець грудня. І третій, коли опозиція не дасть прийняти дату, влада киватиме на опозицію, і вибори призначені не будуть".
 

Середа, 7 серпня 2013, 13:36

Теґи

: ЦВК, Черненко, проблемні округи, вибори, КВУ


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,11826300621033 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0