Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

"Батьківщина" оскаржить визнання легітимним Київради

Суд поставив новий рекорд по швидкості розгляду - поданий позов було розглянуто з винесенням рішення протягом не менше двох годин.
 
Столична міськорганізація партії "Батьківщина" заявляє про намір оскаржити рішення суду, яким Київраду VI скликання визнано легітимною.
 
Як повідомили в прес-службі міської організації, 9 серпня в Окружному адміністративному суді повинно було відбутися перше засідання за позовом представника міської організації партії, народного депутата Олександра Чорноволенка до секретаря Київради Галини Гереги.
 
Позов, яким пропонувалося в суді визнати незаконним і скасувати розпорядження Гереги про проведення засідання сесії Київради 11 липня, було відкликано "Батьківщиною" у зв'язку з призначенням судового розгляду вже після строків того, як спірне засідання відбулося, а тому предмет спору був відсутній. Суд повернув позов "Батьківщини" без розгляду через відсутність предмета спору та його відкликання.
 
- Суд визнав легітимною діяльність Київради та законними скликання і проведення сесій
 
Водночас на тому ж засіданні залучено до участі в справі нового позивача, депутата Київської міської ради Юрія Дмитрука, який заявив нову позовну вимогу - визнати київську міську раду та секретаря Київради легітимними до наступних виборів.
 
При цьому, заявляють у "Батьківщині", суд відмовився задовольнити клопотання про залучення до участі у справі депутатів Київради, питання про повноваження яких він вирішував. "Своїм рішенням Окружного адмінсуду не тільки благословляє продовження термінів депутатської каденції діючого складу Київради, легітимність всіх пленарних засідань Київради, а й "узаконює" виконання секретарем Київради Галиною Герегою функцій міського голови", - вважають в парторганізації.
 
"Депутати фракції "БЮТ-Батьківщина" у Київраді, яких суд проігнорував в даному процесі, будуть подавати апеляцію. Ми вважаємо, що шановний Юрій Павлович Дмитрук не може представляти в суді волю і інтереси всіх депутатів Київради, а тим більше, якщо наші депутати такої згоди йому не давали", - йдеться в повідомленні "Батьківщини".
 
"Також суд поставив новий рекорд у швидкості розгляду - позов, що сьогодні було подано, розглянуто з винесенням рішення протягом менше двох годин", - підкреслюється в заяві.
 
Як відомо, опозиція вважає, що обрана у травні 2008 року Київрада VI скликання, яка відпрацювала свій п'ятирічний термін, з 2 червня є нелегітимною.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаПонеділок, 12 серпня 2013, 12:00

Теґи

: Київ, Київрада, Батьківщина


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16941690444946 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0