Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Кличко зберігає найбільші шанси виграти вибори мера Києва

Третина киян готові підтримати Віталія Кличка, якщо він погодиться балотуватися в мери. За Олександра Попова готові голосувати вдвічі менше виборців.
 
33,1% киян проголосували б за лідера партії "УДАР" Віталія Кличка у разі його участі у виборах мера Києва. Про це свідчать результати опитування компанії Research&Branding Group.
 
Лідером симпатій киян є Кличко - 18% опитаних самостійно без підказки саме його назвали тим, кого хотіли б бачити мером, тоді як Олександра Попова назвали 10% респондентів і ще 5% назвали Петра Порошенка.
 
Якщо б вибори проходили у найближчу неділю, то трійка лідерів виглядала б наступним чином: 33,1% - за В.Кличка (максимум виборці до 30 років - 54,4%, мінімум - старше 55 років - 15,9%); 16,2% - за Попова (максимум виборці старше 55 років - 26,6%, мінімум 30-39 років - 10,3%); 11,1% - за Порошенка (максимум виборці старше 50 років - 14,4%).
 
У разі, якщо Кличко не буде брати участь у виборах мера столиці, розстановка основних кандидатів змінюється - лідерами електоральних симпатій з однаковим результатом у 18,2% стають Порошенко і Попов, замикає трійку лідерів Микола Катеринчук (11,2%).
 
Одним з важливих критеріїв того, яким повинен бути міський голова, для половини киян є його незалежність (відсутність прив'язки як до влади, так і до опозиції).
 
Половина жителів столиці (51%) вважають, що мер Києва не має бути провладним чи опозиційним, а повинен бути незалежним. Опозиційного мера у столиці хотіли б бачити 8% киян, а провладного - 5% жителів столиці.
 
Опитування проводилося з 25 червня по 5 липня 2013 року. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення Києва за статтю та віком. Обсяг вибіркової сукупності становив 1200 осіб.
 
Очікувана середня помилка вибірки складає +-2,2%.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаПонеділок, 12 серпня 2013, 16:02

Теґи

: вибори мера Києва, Київ, Попов, Кличко, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16507601737976 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0