Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Рада розгляне євроінтеграційні законопроекти цього тижня

Володимир Рибак повідомив, що цього тижня депутати повинні прийняти шість проектів законів, необхідних для підписання угоди про асоціацію з ЄС на саміті у Вільнюсі.
 
У Верховній Раді цього тижня буде розглянуто шість євроінтеграційних законопроектів. Про це під час погоджувальної ради 2 вересня заявив спікер парламенту Володимир Рибак.
 
"Головним цього тижня є розгляд проектів законів, пов'язаних із нашими євроінтеграційними намірами. Всі ці проекти законів всім добре відомі", - заявив він.
 
Рибак повідомив, що цього тижня депутати повинні прийняти шість проектів законів, необхідних для підписання угоди про асоціацію з ЄС на саміті у Вільнюсі: "Загалом таких проектів законів шість. По одному проекту закону пропонується на вівторок і середу, і чотири на четвер. Останні два проекти закону розглядаються ще комітетами, тому я прошу комітети розглянути їх у середу і підготувати для розгляду".
 
Нагадаємо, раніше Голова Верховної Ради Володимир Рибак запевнив, що Україна виконає свої зобов'язання перед Європейським Союзом і прийме євроінтеграційні закони. Найважливішими з них, за словами Рибака, є законопроекти про прокуратуру, про судоустрій і виборче законодавство.
 
Нагадаємо, раніше народний депутат від Партії регіонів Григорій Смітюх повідомив, що його фракція готова підтримати всі законопроекти, які стосуються євроінтеграції, за винятком закону про протидію дискримінації сексуальних меншин. В інших політичних силах також немає єдиної думки з приводу даного законопроекту.
 
Рішення щодо антидискримінаційного законодавства слід прийняти не пізніше початку вересня. В іншому випадку Єврокомісія технічно не встигне прийняти рішення про переведення України на другу стадію виконання плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС в очікувані терміни - до листопадового саміту Східного партнерства.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаПонеділок, 2 вересня 2013, 12:55

Теґи

: Євроінтеграція, Євросоюз, асоціація, Рибак, Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,18285918235779 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0