Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Регіонали пропонують починати засідання Ради з молитовного піснеспіву

У Партії регіонів вважають, що підвищення моральних та етичних засад діяльності парламенту є запорукою ефективності його роботи.
 
 
У Верховній Раді України зареєстровано законопроект, ініційований народним депутатом від Партії регіонів Віталієм Журавським, яким пропонується починати ранкові засідання парламенту з урочистих молитовних співів. Про це йдеться у проекті закону № 3154 "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо вдосконалення процедури відкриття пленарних засідань)".
 
Текст законопроекту на сайті ВР поки відсутній, однак його суть сам Журавський виклав у себе на сторінці у Facebook.
 
"Я почав новий політичний сезон з реєстрації законопроекту про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України. Пропоную доповнити статтю 26 Регламенту пунктом 6: після відкриття ранкового пленарного засідання у залі засідань українського парламенту виконується урочистий молитовний піснеспів "Боже, великий єдиний, нам Україну храни" (музика Миколи Лисенка, слова Олександра Кониського - ред.).
 
Політик підкреслив, що, ухвалюючи Конституцію України 1996 року, народні обранці у її преамбулі зазначили, що цей акт відбувається при усвідомленні ними своєї відповідальності перед Богом.
 
За його словами, Верховна Рада України є єдиним законодавчим органом, рішення якого мають визначальний вплив на життя мільйонів громадян. "Таким чином, підвищення моральних та етичних засад діяльності парламенту є запорукою підвищення ефективності його роботи. Парламенти багатьох країн, зокрема Великобританії, мають традицію виконання молитовних творів об'єднуючого змісту перед початком засідань", - йдеться у повідомленні Журавського.
 
Нагадаємо, третя сесія Верховної ради VII скликання розпочнеться у вівторок, 3 вересня. Основна тема першого місяця роботи - прийняття законів, необхідних для євроінтеграції. Як очікується, опозиція у цьому питанні підтримає правлячу Партію регіонів, а от комуністи, навпаки, відмовляться голосувати з регіоналами, наполягаючи на необхідності зближення з Росією.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаПонеділок, 2 вересня 2013, 13:01

Теґи

: Партія регіонів, Журавський, Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,31673097610474 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0