Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Відкрилася третя сесія Верховної Ради 7-го скликання

На урочисте відкриття третьої сесії ВР прийшов президент Віктор Янукович і весь Кабмін на чолі з Миколою Азаровим. Головне завдання депутатів на цій сесії - прийняти євроінтеграційні закони до листопадового саміту у Вільнюсі.
 
У вівторок, 3 вересня, урочисто відкрилася третя сесія Верховної Ради 7-го скликання. Традиційно у залі засідань парламенту пролунав гімн України. У залі зареєструвалися 385 народних депутатів.
 
На церемонію відкриття прибули президент Віктор Янукович, прем'єр-міністр Микола Азаров, представники судової гілки влади та інші високопоставлені особи. У залі також присутні члени наглядової місії Європарламенту Олександр Кваснєвський і Пет Кокс.
 
Депутати від фракції " УДАР " прийшли на відкриття у червоних регланах з тематичним написом "Україна - це Європа", депутати від фракції "Батьківщина" - у футболках з портретом Юлії Тимошенко і написом "Юлі - волю", представники ВО "Свобода" - у національних вишиванках.
 
На відкритті сесії Віктор Янукович виступив перед депутатами з промовою.
 
У перший день нової сесії Рада планує розглянути низку законопроектів:
 
- про внесення змін до регламенту, що стосується попереднього розгляду проектів у комітетах;
 
- про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зміни кодифікації видів економічної діяльності (у другому читанні);
 
- про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини (з пропозиціями президента);
 
- про внесення змін до митного тарифу України, що стосуються удосконалення оподаткування пільгової категорії осіб, які отримують побутове паливо згідно з гірничим законом України.
 
Окрім того, до порядку денного включено законопроект про внесення змін до Податкового кодексу у зв'язку з проведенням економічного експерименту щодо державної підтримки суднобудівної промисловості.
 
У цілому до розгляду на перший пленарний тиждень вересня включено 56 питань, головними з яких є 6 проектів, пов'язаних з євроінтеграцією.
 
Окрім того, депутати мають намір розглянути законопроект про повторні вибори у проблемних округах.
 
Як повідомив спікер парламенту Володимир Рибак, у вівторок планується розглянути 11 питань, в середу - 12, у четвер - 27.
 
У п'ятницю, окрім розгляду шести законопроектів, передбачено провести "годину питань до уряду".
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаВівторок, 3 вересня 2013, 13:32

Теґи

: третя сесія, депутати, Парламент, Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16846990585327 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0