Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

У ЦВК немає грошей на вибори в проблемних округах - все пішло на веб-камери

Всі кошти, передбачені на вибори, Кабмін віддав російській компанії "Сітронікс", яка за мільярд гривень забезпечувала відеоспостереження на виборах 2012 року.
 
Виборча кампанія з повторних виборів у п'яти округах, які Верховна Рада призначила на 15 грудня, стартує в середині жовтня, але парламент має виділити на неї гроші, повідомив заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера.
 
"Ця проблема виникла тому, що з бюджету уряд змушений був перекинути кошти на відшкодування заборгованості перед підприємством "Сітронікс" за відеоспостереження, яке було в Україні (на парламентських виборах у жовтні 2012 року)", - пояснив заступник голови ЦВК.
 
За його словами, гроші на погашення даної заборгованості Кабмін зняв також зі статті "Управління виборчим процесом", які були передбачені на видатки на функціонування самої ЦВК, в тому числі на заробітну плату працівникам секретаріату.
 
"Тому немає жодної копійки на проведення повторних виборів", - констатував він.
 
Разом з тим, заступник голови ЦВК вважає, що у Верховній Раді не мають виникнути проблеми з прийняттям цього закону.
 
"Я не думаю, що буде великою проблемою внести зміни до закону про держбюджет, тим більше законопроект у Верховній Раді вже є, залишилося тільки проголосувати за нього", - зазначив Магера.
 
Як повідомлялося, Верховна Рада в четвер, 5 вересня, призначила на 15 грудня повторні вибори народних депутатів у п'яти мажоритарних округах - №№94 (Обухів, Київська область), 132 (Первомайськ, Миколаївська область), 194 і 197 (Черкаська область), 225 (Київ, Шевченківський район).
 
Як відомо, ЦВК визнав неможливим встановити результати виборів народних депутатів у п'яти одномандатних округах 28 жовтня 2012 року. Верховна Рада рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори в цих округах.
 
Нагадаємо, що Центральна виборча комісія витратила на проведення парламентських виборів 2012 року 1,011 млрд грн. Приблизно стільки ж коштувала система відеоспостереження за виборами, яка організовувала компанія "СІТРОНІКС інформаційні технології України" (дочірня компанія російської "Сітронікс").
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаП'ятниця, 6 вересня 2013, 12:19

Теґи

: проблемні округи, ЦВК, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,18015003204346 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0