Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

У ЦВК не знають, що робити з референдумом комуністів

Тільки після рішення суду ЦВК зможе прийняти рішення про те, чи реєструвати ініціативну групу КПУ та Українського вибору з проведення референдуму про приєднання до ЄврАзЕС.
 
У ЦВК поки не можуть сказати, чи зареєструють вони ініціативну групу КПУ та Українського вибору щодо проведення референдуму про приєднання до ЄврАзЕС. Про це заявив член ЦВК Олександр Копиленко.
 
"Потрібно переглянути рішення суду і тільки після цього що-небудь вирішувати. Поки важко сказати, чи ми можемо зареєструвати (ініціативну групу)", - заявив Копиленко.
 
Як відомо, раніше суд заборонив члену ЦВК бути присутнім на зборах, ініційованих КПУ для початку процедури проведення референдуму. Однак представник ЦВК таки прийшов на захід, сказавши, що він там знаходиться як приватна особа. Крім того, на збори спробував потрапити державний виконавець, проте його не пустили депутати, пише Коммерсант-Україна.
 
"Збори є незаконними. Мене не пустили на стадіон, тому було складено акт про перешкоджання роботі виконавця. Рішення про притягнення до відповідальності прийматимуть органи внутрішніх справ",- заявив він, підкресливши, що ЦВК не зможе зареєструвати ініціативну групу у зв'язку з незаконністю зборів.
 
Втім, у КПУ до застереження поставилися байдуже. "У кожного може бути своя позиція. Якщо хтось вважає наші збори нелегітимними, він може звернутися до суду. Приймати рішення - це право ЦВК. Якщо ми будемо не задоволені цим рішенням, ми теж маємо право оскаржити його", - заявив після зборів депутат Спиридон Кілінкаров.
 
Нагадаємо, 8 вересня на зборах громадян, організованих Компартією, з приводу проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою про приєднання України до Митного союзу, було прийнято рішення про необхідність плебісциту.
 
Лідер КПУ Петро Симоненко заявив під час свого виступу, що таким чином "громадяни висловили своє ставлення до проблеми необхідності участі кожного члена суспільства у прийнятті доленосних для держави рішень".
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаПонеділок, 9 вересня 2013, 14:15

Теґи

: КПУ, Референдум, ЦВК


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10897207260132 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0