Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Рибак вважає, що референдум комуністів неактуальний

На думку спікера, проведення референдуму необхідно лише в тому випадку, якщо Україна буде націлена на вступ до Митного союзу.
 
 
Спікер парламенту Володимир Рибак вважає, що необхідності у проведенні референдуму щодо вступу України до Митного чи Європейського союзу поки немає. Про це 10 вересня він сказав в інтерв'ю 5 каналу.
 
"Комуністи для себе роблять підготовчу роботу для можливого референдуму. А сьогодні питання немає, щоб розглядати. Україна не вступає ні до Митного союзу, ні до Європейського союзу. Там ми спостерігаємо, а тут ми підпишемо, я вірю, угоду щодо євроінтеграції", - заявив голова Верховної Ради.
 
"Референдум можливий, лише коли ми будемо розглядати питання вступу або до МС, або до ЄС, і може виникнути таке питання, що частину функцій нашої держави потрібно буде передати в якийсь наддержавний орган, це стосується суверенітету, Конституції... Може, колись та й доведеться проводити і запитати у народу", - зазначив Рибак.
 
"А сьогодні що питати? Сьогодні ми нікуди не вступаємо. Ми бачимо, що немає необхідності проводити референдум. Але КПУ вирішила провести підготовчу роботу, нехай проводить. Це більше політика", - додав він.
 
"Ще занадто рано говорити про референдум", - підкреслив Рибак.
 
Як відомо, раніше суд заборонив члену ЦВК бути присутнім на зборах, ініційованих КПУ для початку процедури проведення референдуму. Однак представник ЦВК таки прийшов на захід, сказавши, що він там перебуває як приватна особа. Крім того, на збори спробував потрапити державний виконавець, проте його не пустили депутати, пише Коммерсант-Україна.
 
"Збори є незаконними. Мене не пустили на стадіон, тому було складено акт про перешкоджання роботі виконавця. Рішення про притягнення до відповідальності прийматимуть органи внутрішніх справ",- заявив він, підкресливши, що ЦВК не зможе зареєструвати ініціативну групу у зв'язку з незаконністю зборів.
 
Втім, у КПУ до застереження поставилися байдуже. "У кожного може бути своя позиція. Якщо хтось вважає наші збори нелегітимними, він може звернутися до суду. Приймати рішення - це право ЦВК. Якщо ми будемо не задоволені цим рішенням, ми теж маємо право оскаржити його", - заявив після зборів депутат Спиридон Кілінкаров.
 
Нагадаємо, 8 вересня на зборах громадян, організованих Компартією, з приводу проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою про приєднання України до Митного союзу було прийнято рішення про необхідність плебісциту.
 
Лідер КПУ Петро Симоненко заявив під час свого виступу, що таким чином "громадяни висловили своє ставлення до проблеми необхідності участі кожного члена суспільства у прийнятті доленосних для держави рішень". 
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаСереда, 11 вересня 2013, 12:51

Теґи

: КПУ, Референдум, Рибак


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10820007324219 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0