Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Регіонали наполягають на тому, що вибори у Києві повинні пройти у 2015 році

Представники парламентської більшості заявляють, що згідно з законодавством вибори до Київради повинні відбутися у 2015 році.
 
Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов прогнозує продовження дискусії у парламенті щодо проведення виборів до Київради і мера міста та наполягає на своїй точці зору щодо проведення виборів у Києві у 2015 році.
 
"Вибори до Київради відповідно до законодавства повинні відбутися у 2015 році", - заявив він.
 
Говорячи про вибори мера столиці, він зазначив, що "вибори мера непланові, тому ми повинні розуміти що ми сьогодні не вирішуємо проблему Київської міської ради і мера ми фактично обираємо на півтора року".
 
"Якщо політики пройдуть до точки зору, що необхідно ввести виборчу кампанію у Києві в юридичне поле і не гратися, то значить, ми повинні провести вибори у жовтні 2015 року", - підкреслив він.
 
Єфремов також зазначив, що переговори щодо виборів у Києві швидше за все будуть продовжуватися, оскільки "це - політика".
 
Раніше заступник голови фракції "УДАР" Віталій Ковальчук заявив, що "УДАР" ініціює призначення виборів мера Києва і депутатів Київської міської ради на 15 грудня 2013 року.
 
Він розповів, що на зустрічі керівників фракцій з головою Верховної Ради Володимиром Рибаком з питання виборів у Києві, "УДАР" наполягав на необхідності призначити вибори мера Києва і депутатів Київради.
 
"Ми не прийшли до згоди. І сьогодні ми представимо проект постанови про призначення позачергових виборів на 15 грудня. У будь-якому випадку будемо домагатися, щоб вибори у Києві - і мера, і депутатів Київради було призначено", - підкреслив він.
 
Нагадаємо, що п'ятирічний термін повноважень Київради закінчився на початку червня, у зв'язку з чим в опозиції вважають її нелегітимною. Тим не менш, провладній більшості у серпні вдалося провести одну сесію і прийняти на ній ряд рішень, незважаючи на акції протесту.
 
Як повідомлялося, раніше Верховна Рада призначила повторні вибори народних депутатів у п'яти так званих "проблемних" мажоритарних округах на 15 грудня.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаСереда, 18 вересня 2013, 11:42

Теґи

: Партія регіонів, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16475486755371 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0